דואר ישראל - דואר זבל

מחאה pre-release
מישאל וקנין, יו"ר דואר ישראל

מישאל וקנין – יו"ר דירקטוריון דואר ישראל

מישאל וקנין הוא יו"ר דירקטוריון דואר ישראל, תפקיד אליו נכנס בינואר 2022 תחת מינוי של שר התקשורת לשעבר יועז הנדל. וקנין היה בעברו יו"ר דירקטוריון מיזם הסיבים האופטיים IBC, הוא שימש כיועץ כלכלי של שר האוצר – תפקיד אשר הקנה לו ידע מקצועי על הנזק העצום שגורם דואר ישראל לאזרחי המדינה.

וקנין גם היה מנהל השקעות בחברת אלרון, הוא שימש כסמנכ"ל סלקום, היה שותף ומייסד בקבוצת לוגיה, שימש כדירקטור בתאגיד הבנקאות הגרמני דויטשה בנק בישראל, והיה דירקטור בחברת הביטוח מגדל.

כיו"ר דירקטוריון דואר ישראל שעומד בראש מועצת המנהלים שלו, וקנין אמור לקבוע ולפקח על המדיניות בפעילות דואר ישראל. כיו"ר דירקטוריון דואר ישראל – דואר זבל, לוקנין ישנה החובה לדאוג שדואר ישראל יבצע את עבודתו בצורה הטובה ביותר בדרך שתועיל לבעלי המניות שלו (מדינת ישראל ואזרחיה).

באתר דואר ישראל – דואר זבל, תמצאו פרטים אודות מישאל וקנין, לרבות דרכי התקשורת כפי שהוצאו ממאגרים ציבוריים וממשלתיים ואמצעות OSINT מרחבי הרשת המקוונת. מותר ורצוי לקיים מחאה חוקית מול מישאל וקנין, בכדי שיבין את חשיבות תפקידו בעבודת הפיקוח על דואר ישראל וקידום אינטרס ציבורי שדירקטוריון הדואר יאמץ התנהלות, יעדים ומדיניות שיועילו לציבור הרחב ולא יפגעו בו.

התמונה של מישאל וקנין
צילום אוראל כהן כלכליסט.

יצירת קשר עם מישאל וקנין – יו"ר דירקטוריון דואר ישראל.

ליצור קשר עם מישאל וקנין – יו"ר דירקטוריון דואר ישראל.

בעמוד פרופיל הקשר עם מישאל וקנין – יו"ר דירקטוריון דואר ישראל, תמצאו מס' וואטסאפ של , , כתובת דואר אלקטרוני (אימייל) של ב, והפניות לפרופילים של בפייסבוק, לינקדאין, אינסטגרם, טוויטר ורשתות חברתיות/מקצועיות שבהן .

אתר דואר ישראל דואר זבל עדיין בתהליכי הקמה