דואר ישראל - דואר זבל

מחאה pre-release

משפטי ותנאי שימוש

ברוכים הבאים לאתר דואר ישראל – דואר זבל. האתר הוא יוזמה אזרחית המביעה מחאה על התנהלותו הביזיונית של דואר ישראל, שמסבה נזקים אדירים לכלל האוכלוסייה, לעסקים ולכלכלה. האתר עלה לרשת ב-13.3.2023 במתכונת בסיסית והוא עתיד להתעדכן במלוא הפרטים, בתכנים שוטפים ובמידע מועיל בהתמודדות עם מונופול הדואר, במרוצת הזמן ובהתאם לזמני הפנוי.

מה תמצאו באתר

באתר דואר ישראל – דואר זבל תמצאו פרטי קשר ומידע על אודות גורמים בכירים ואחראיים בחברת דואר ישראל. פרטי הקשר באתר מוצגים לצורך שימוש הוגן, להבעת מחאה, לתלונות ולפניות במקרי חירום הקשורים לדואר ולכאלה שאי מניעתם יכולה להסב לך נזק אישי. יש להשתמש בתכני האתר באחריות אישית ולמטרות שצויינו בלבד. כל שימוש במידע באתר הינו באחריות הבלעדית של הגולשים בו.

זכויות יוצרים וקניין

באתר משולבים אלמנטים וויז'ואלים שונים אשר יתכן ומייצגים קניין של צדדים שלישיים, לרבות דואר ישראל ונטפליקס וכן תמונות של צלמים וגופי תוכן שיתכן ומוגנים בזכויות יוצרים. השימוש בהם נעשה במתכונת של שימוש הוגן, כפי שהחוק מתיר לצורך קיום מחאה והבעת ביקורת.

מאיפה המידע

כל המידע באתר הינו OSINT, מידע המבוסס על מודיעין גלוי משירותים ממשלתיים וציבוריים ומקורות שונים ברשת המקוונת.

הזכות למחאה

האתר הוא כלי להבעת מחאה לגיטימית וכל ניסיון לפגום בפעילותו לרבות ניסיון להדחקתו מהרשת בדרך ביריונית, עלול להוביל לאסקלציה בפעילות. כל אזרח/ית במדינת ישראל ובכל גיל, צריך לממש את זכותו להבעת מחאה והפגנה אל מול כל גורם שמעוול אותו. מותר לקיים הפגנת מחאה אל מול משרדים של גופים מעוולים, מותר לקיים הפגנת מחאה אל מול מקום מגוריהם של מנהלים בכירים האמונים על הגופים המעוולים, ניתן לקיים הפגנת מחאה בכל פלטפורמה.

תכנים שנוצרו על ידי בינה מלאכותית

חלק מהתכנים באתר דואר ישראל – דואר זבל, נוצרו באופן אוטומטי ע"י מערכות בינה מלאכותית ChatGPT ו-DALL·E של חברת OpenAI. תשובות מערכת הבינה המלאכותית ותוצריה הוויז'ואלים, מוצגים לך AS IS ויש להתייחס אליהם בהתאם. ככלל מערכת הבינה המלאכותית הפתוחה לשימוש הציבור מבוססת על מידע שהיא כרתה ועיבדה בעבר מהרשת (מאמרים, מחקרים, ספרים ומקורות תוכן), והיא אינה משקפת יכולת של AI בעלת בינה עצמית ואוטונומית. אלא אם צויין אחרת, כל תוכן ה-AI הינו ללא וריאציות והמערכת לא התבקשה להעמיק בנושא מעבר לתשובתה הראשונית. המשמעות היא שככל והמערכת תתבקש להעמיק בנושא וככל ובעתיד היא תהיה מקוונת ומתקדמת, תשובותיה לפחות בהקשר של נזקים שדואר ישראל גורם לציבור ולמדינה, תהיינה חמורות ועומקיות בהרבה.

ליצירת קשר לחצו כאן.

שירותי דואר,נוצר באמצעות בינה מלאכותית

האם חוסנה הלאומי של מדינה מושפע מאיכות שירותי הדואר שלה?

אישה עצובה כי איבדו את הדואר שלה, נוצר באמצעות בינה מלאכותית

תכתוב לי סיפור עצוב על מישהו שהדואר איבד חבילה שלו

קניות ברשת, נוצר באמצעות בינה מלאכותית

איך שירות דואר לקוי משפיע על איכות מוצרים ועל מחירם הסופי לצרכן?

דואר שהלך לאיבוד, נוצר על ידי מערכת בינה מלאכותית

מהן ההשלכות הפיזיות והנפשיות על אדם כשהדואר שלו הולך לאיבוד?

מנכל של חברה שמעוולת את הציבור, נוצר על ידי מערכת בינה מלאכותית

האם למנכ"ל חברה שמעוולת ציבור יש אחריות אישית?

אנשים ממתינים בתור לדואר, נוצר על ידי מערכת בינה מלאכותית

מהם הנזקים שנגרמים לאדם כשהוא ממתין בתור הרבה זמן?

קניות ברשת, נוצר באמצעות בינה מלאכותית

איך שירות דואר לקוי גורם לעלייה ביוקר המחיה?

אנשים ממתינים בתור לדואר, נוצר על ידי מערכת בינה מלאכותית

האם שירות דואר לקוי פוגע בחוסן הכלכלי של המדינה?

אתר דואר ישראל דואר זבל עדיין בתהליכי הקמה