דואר ישראל - דואר זבל

מחאה pre-release
מארק און, מנכ"ל GETT

מארק און – מנכ"ל Gett Delivery

מארק און (באנגלית Mark Oun) הוא מנכ"ל חברת השליחויות Gett Delivery, שלה הסכם שיתוף פעולה עם דואר ישראל, במסגרתו שליחי Gett אוספים דואר וחבילות בהזמנה מיוחדת ועוקפים תורים וזמני המתנה.

און משמש גם כמנהל התפעול של חברת Gett, מנכ"ל Gett משלוחים העולמית ושימש כמנכ"ל Gett ישראל וכראש מחלקת פתרונות עסקיים של Gett מאז 2012. בעברו היה בכיר בחברת פלאפון.

און הוא הכתובת הרשמית לכל אזרח שנפגע בעקבות האפליה האסורה והלא חוקית שמקיים דואר ישראל ביחד עם חברת Gett, המאפשרת לשליחי החברה לאסוף חבילות ללא שום המתנה בתור או חלילה וחס הזמנת תור מראש כפי שנדרש מיתר צרכני הדואר. בכך דואר ישראל מעניק יתרון בלי הוגן ופסול ל-Gett על חשבון אזרחים ועל חשבון עסקים אחרים העוסקים בשילוח.

באתר דואר ישראל – דואר זבל, תמצאו את פרטי הקשר של און, לרבות מספר טלפון, וואטסאפ, כתובת וכתובת אימייל ומידע ליצירת קשר עם חברת Gett, הגשת תלונה ומחאה לנוכח האפליה הפסולה והאסורה.

יצירת קשר עם מארק און – מנכ"ל Gett Delivery.

ליצור קשר עם מארק און – מנכ"ל Gett Delivery.

בעמוד פרופיל הקשר עם מארק און – מנכ"ל Gett Delivery, תמצאו מס' וואטסאפ של , , כתובת דואר אלקטרוני (אימייל) של ב, והפניות לפרופילים של בפייסבוק, לינקדאין, אינסטגרם, טוויטר ורשתות חברתיות/מקצועיות שבהן .

אתר דואר ישראל דואר זבל עדיין בתהליכי הקמה